کامل Cherubin سینما نمایش کارگردانی سرمایه گذاری

کامل Cherubin: سینما نمایش کارگردانی سرمایه گذاری فیلم موج کوتاه سریال نمایش خانگی محمود فلاح

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی دمیدن بر اختلافات مردم را خسته می‌کند / سید علی خمینی

نوه امام خمینی (ره) با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری در توصیه به راحت زیستی مسئولان اظهار کرد: خودکنترلی مسئولان موجب خواهد شد فقر و مشکل و پرسشها بر جامعه ف

دمیدن بر اختلافات مردم را خسته می‌کند / سید علی خمینی

سید علی خمینی: دمیدن بر اختلافات مردم را خسته می کند

عبارات مهم : اسلامی

نوه امام خمینی (ره) با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری در توصیه به راحت زیستی مسئولان اظهار کرد: خودکنترلی مسئولان موجب خواهد شد فقر و مشکل و پرسشها بر جامعه فشار وارد نکرده و تسکین قلوب را به وجود آورد.

به گزارش ایسنا، یادواره شهدای روستای خیارج همزمان با سالگرد رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) با حضور حجت الاسلام سید علی خمینی نوه امام راحل، استاندار قزوین، مسئولان استانی و مردم شهیدپرور در حسینیه امام خمینی (ره) این دِه برگزار شد.

دمیدن بر اختلافات مردم را خسته می‌کند / سید علی خمینی

حجت الاسلام سید علی خمینی در این مراسم با اشاره به شخصیت پیامبر اکرم (ص) اظهار کرد: خداوند حضرت محمد مصطفی را به عنوان آخرین پیامبر خود جهت سعادت تمامی انسان ها فرستاد.

وی افزود: آن حضرت در حالی به پیامبری مبعوث شد که تفرقه در میان مردم حاکم بود. با بعثت پیامبر اجتماع و وحدت مسلمانان و انسان ها در ادوار متفاوت را ایجاد کرد.

نوه امام خمینی (ره) با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری در توصیه به راحت زیستی مسئولان اظهار کرد: خودکنترلی مسئولان موجب خواهد شد فقر و مشکل و پرسشها بر جامعه ف

حجت الاسلام خمینی بابیان اینکه مصیبت، بدبختی و فرومایگی در دنیا ریشه در جدایی انسان ها از کلام پیامبران و حضرت حق دارد، گفت: هر چه ما در گفتار و عمل خود رهنمودها و فرامین ائمه اطهار (ع) را مورد توجه قرار دهیم سعادت دنیا و آخرت نصیب ما خواهد شد، لذا با فهم دین دچار تحجر و عقب افتادگی نخواهیم شد.

وی ادامه داد: بسیاری از پسرفت ها و پرسشها امروز ناشی از عمل نکردن به آنچه می دانیم است چراکه عقل و دین همواره به تکیه بر فرامین الهی و دستورات اخلاقی تأکید دارد.

وی یکی از ارکان مهم دین و عقل را بر پایه عدل و عدالت دانست و تصریح کرد: در جامعه ای که عدالت بر آن حاکم باشد بی شک شاهد رشد و شکوفایی آن خواهیم بود لذا باید بدانیم بالاترین درجه عدل و عدالت یاری مظلومان است.

دمیدن بر اختلافات مردم را خسته می‌کند / سید علی خمینی

این سلاله امام راحل با اشاره به زلزله اخیر در استان کرمانشاه بیان کرد: مردم استان کرمانشاه همواره بر فقر و پرسشها دچار بوده و امروز نیز با وقوع زلزله نیازمند یاری و کمک تمامی مسلمانان هستند.

وی تأکید کرد: انقلاب اسلامی از ابتدای پیروزی خود تاکنون بر یاری تمام مظلومان در اقصی نقاط دنیا تأکید دارد چراکه هویت انسان انقلابی بر این توصیه نهفته است که یاریگر انسان های مظلوم در شرق و غرب عالم باشد.

نوه امام خمینی (ره) با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری در توصیه به راحت زیستی مسئولان اظهار کرد: خودکنترلی مسئولان موجب خواهد شد فقر و مشکل و پرسشها بر جامعه ف

حجت الاسلام خمینی با تأکید بر اینکه امروز کسانی که به کمک و یاری مردم مظلوم کرمانشاه شتافته اند ازجمله نیروهای جهادی و پایبند به اصول انقلاب هستند، گفت: این گفتمان بسیار اشتباه و زشت ای است که افرادی با وقوع پرسشها جهت مظلومان دنیا اعلام کنند برطرف این پرسشها به ما ربطی ندارد چراکه در فرهنگ اسلامی بر کمک و اقامه عدل در دنیا تأکید شده است است.

وی در بخشی دیگری از سخنان خود تأکید کرد: دین اسلام همواره بر این توصیه تأکید دارد که مسئولان در جوامع اسلامی باید رعایت کننده عدالت بوده و سطح زندگی خود را هم اندازه افراد میانگین جامعه قرار دهند.

دمیدن بر اختلافات مردم را خسته می‌کند / سید علی خمینی

این یادگار بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی بابیان اینکه دین اسلام هیچ گاه با ثروت مخالف نیست گفت: تأکید امام راحل و مقام معظم رهبری به تمامی مسئولان خودکنترلی است چراکه مردم در جامعه با دیدن تبعیض و دور شدن مسئولان از سادگی در زندگی معمول خود دچار ناراحتی شده است و آن را تحمل نخواهند کرد.

وی بااهمیت ترین علل ساقط شدن نظام پهلوی را حاکم شدن تبعیض و اختلافات طبقاتی دانست و تأکید کرد: اگر رویکرد مسئولان و مردم به این سمت باشد که با رانت و فساد ثروت بر ثروت اضافه کنند بی شک در جامعه ناراحتی و عدم تحمل عمومی را شاهد خواهیم بود.

حجت الاسلام خمینی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری در توصیه به راحت زیستی مسئولان اظهار کرد: خودکنترلی مسئولان موجب خواهد شد فقر و مشکل و پرسشها بر جامعه فشار وارد نکرده و تسکین قلوب را به وجود آورد.

وی خاطرنشان کرد: امروز دشمن های بیرونی در تلاش هستند آرامش را از مردم و جامعه اسلامی بگیرند و متأسفانه بعضی از مسئولان و دوستان نادان در داخل کشور نیز با کارها خود بر این نقشه شوم دامن می زنند.

نوه امام راحل بیان کرد: باید همه ما ضمن حفظ هوشیاری بر وحدت کلمه تأکید کنیم چراکه رمز حفظ و نگه داری انقلاب اسلامی و راه شهدا در این توصیه نهفته است.

وی ادامه داد: امروز بعضی از هر فرصتی جهت ازدیاد اختلاف بهره می برند و در این میان به واسطه تنوع تفکرات سیاسی شاهد اختلافات عمیق در این عرصه هستیم.

حجت الاسلام خمینی تصریح کرد: نباید اختلافات سیاسی موجب اختلاف عمیق در میان مردم شود چراکه دمیدن در آن موجب خسته شدن مردم خواهد شد.

وی اضافه کرد: ما در جامعه ای زندگی می کنیم که به برکت انقلاب اسلامی و تدابیر رهبر معظم انقلاب و تلاش نیروهای قدرشناس ازجمله سپاه، ارتش و بسیج امنیت در کشور حاکم است.

یادگار امام خمینی (ره) بابیان اینکه در دهه اخیر داعش به عنوان پدیده عجیب در منطقه شروع به دست اندازی به کشورهای منطقه کرد ولی به واسطه هوشیاری ملت و رهبری انقلاب از کشور کشور عزیزمان ایران دور شده است و به زودی از سر ملت عراق و سوریه نیز دور خواهد شد، خطاب به مسئولان تأکید کرد: مسئولان و سیاستمداران در کشور باید عقاید خود را روی میز گذاشته و وجوه اختلافی خود را موردتوجه قرار دهند تا شاهد آن نباشیم که روی شاخه ای نشسته و ریشه انقلاب را بزنیم.

حجت الاسلام خمینی در آخر خاطرنشان کرد: داشتن حزب و نگاه سیاسی خوب است ولی به جان هم افتادن و ایجاد مسئله و اختلاف در جامعه پسندیده نیست ازاین رو ملت و مسئولان باید با تکیه بر وحدت در مسیر هر چه محکم تر شدن ریشه های انقلاب اسلامی جهت داشتن یک دژ مستحکم در منطقه و دنیا کوشا باشند.

واژه های کلیدی: اسلامی | انقلاب | انقلابی | مسئولان | امام خمینی | جامعه اسلامی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs