کامل Cherubin سینما نمایش کارگردانی سرمایه گذاری

کامل Cherubin: سینما نمایش کارگردانی سرمایه گذاری فیلم موج کوتاه سریال نمایش خانگی محمود فلاح

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی طرح مقابله با تحریم‌های آمریکا در مجلس به جریان می‌افتد

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به وضع تحریم‌های تسلیحاتی از سوی سنای آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران این امر را نشانه بی توجهی آمریکایی‌ها

طرح مقابله با تحریم‌های آمریکا در مجلس به جریان می‌افتد

طرح مقابله با تحریم های آمریکا در مجلس به جریان می افتد

عبارات مهم : امنیت

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به وضع تحریم های تسلیحاتی از سوی سنای آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران این امر را نشانه بی توجهی آمریکایی ها به برجام عنوان و تاکید کرد که طرح مقابله با تحریم های آمریکا بعد از تعطیلات مجلس به فوریت به جریان خواهد افتاد.

علیرضا رحیمی در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: به نظر می رسد آمریکایی ها به متن برجام بی توجه بوده اند، آیا که در برجام یکی از توافقات مهم، مختومه شدن پرونده pmd و حوزه نظامی و موشکی بود، با توجه به اینکه مورد تایید آژانس هم قرار داده شد و در قطعنامه ۲۲۳۱ به تصویب شورای امنیت رسید جایی جهت وضع تحریم به بهانه های موشکی و نظامی نیست.

طرح مقابله با تحریم‌های آمریکا در مجلس به جریان می‌افتد

وی افزود: آمریکایی ها بهانه های واهی را اساس قرار دادند، آیا که فعالیت های نظامی و موشکی کشور عزیزمان ایران مورد راستی آزمایی و استثناء قرار گرفته و قاعدتا بعد از برجام تهدیدهای نظامی و هسته ای قابل وضع و تصویب نبود. آینده نگری ما همین است که نخستین خسارت این اقدام متوجه کشورهای اروپایی و شرکای تجاری آمریکا است.

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس با بیان اینکه «برجام موج کشور عزیزمان ایران هراسی را از بین برده و حالا آمریکا به دنبال ترویج مجدد کشور عزیزمان ایران هراسی است» گفت: آمریکا در شرایطی به دنبال این کار است که اجماع علیه کشور عزیزمان ایران شکسته شده است و دیگر این تلقی که فعالیت های کشور عزیزمان ایران بی ثبات کننده نظم بین الملل است جایی در افکار عمومی ندارد.

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به وضع تحریم‌های تسلیحاتی از سوی سنای آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران این امر را نشانه بی توجهی آمریکایی‌ها

رحیمی با بیان اینکه «ایران از قربانیان تروریسم است و اخیرا هم شاهد کارها تروریستی داعش در پایتخت کشور عزیزمان ایران بودیم» یادآور شد: جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در خط اول مبارزه با تروریسم در کل منطقه سوریه و عراق واقع شده است است و رسیدن به توافق برجام هم روشن ترین علت بر منطق تعامل و همکاری با جامعه جهانی هست، لذا آمریکایی ها باید به این تناقض پاسخ دهند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه «وضع تحریم های همزمان آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران و روسیه انسجام ۱+۵ بدون ترامپ را زیاد می کند» خاطرنشان کرد: اتحادیه اروپا هم رسما اعلام کرده متعهد به برجام و خواهان اجرای کامل آن است و صراحتا گفته که با خروج آمریکا برجام را تمام شده است تلقی نمی کند.

وی اضافه کرد: موضع جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران نظارت موثرتر بر تعهدات آمریکایی ها در چارچوب برجام و اعلام موارد نقض برجام و در صورت نیاز ابلاغ آن به شورای امنیت هست. همچنین مجلس در طرح مقابله با تحریم های آمریکا تحریم های غیر هسته ای را دنبال می کند. کمیسیون امنیت ملی مقدمتا این طرح را آماده کرده و در نخستین جلسه علنی مجلس آن را با قید دو فوریت ارائه خواهد کرد.

طرح مقابله با تحریم‌های آمریکا در مجلس به جریان می‌افتد

واژه های کلیدی: امنیت | ایران | مقابله | آمریکا | تحریم ها | آمریکایی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs