کامل Cherubin سینما نمایش کارگردانی سرمایه گذاری

کامل Cherubin: سینما نمایش کارگردانی سرمایه گذاری فیلم موج کوتاه سریال نمایش خانگی محمود فلاح

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی کمیسیون اقتصادی اوضاع بازار ارز را پیگیری کند و راهکار بدهد / لاریجانی

رئیس مجلس در پاسخ به تذکری راجع به اوضاع بازار ارز از کمیسیون اقتصادی خواست نوسانات فعلی بازار ارز را مورد پیگیری قرار دهد و پیشنهادات خودرا در این زمینه ارائه

کمیسیون اقتصادی اوضاع بازار ارز را پیگیری کند و راهکار بدهد / لاریجانی

لاریجانی: کمیسیون اقتصادی اوضاع بازار ارز را پیگیری کند و راهکار بدهد

عبارات مهم : بازار

رئیس مجلس در پاسخ به تذکری راجع به اوضاع بازار ارز از کمیسیون اقتصادی خواست نوسانات فعلی بازار ارز را مورد پیگیری قرار دهد و پیشنهادات خودرا در این زمینه ارائه کند.

به گزارش ایسنا، محمدرضا پورابراهیمی در جلسه علنی صبحگاه امروز (چهارشنبه) مجلس در تذکری با اشاره به شرایط اقتصادی کشور گفت: امروز بازار ارز اوضاع دلواپس کننده ای دارد و ظرف چند ماه گذشته عدم مدیریت صحیح بازار ارز ارزش پول ملی را حدود ۲۵ درصد کم کردن داده است.

وی افزود: این اوضاع در جذب سرمایه گذاری خارجی و رابطه زیاد کردن ریسک سرمایه گذاری اثر منفی داشته و آثار تورمی به دنبال داشته هست. ضمن اینکه یکی از دستاوردهای دولت که تک رقمی کردن قیمت تورم بوده نیز با مسئله مواجه شده است است.

کمیسیون اقتصادی اوضاع بازار ارز را پیگیری کند و راهکار بدهد / لاریجانی

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس ادامه داد: بانک مرکزی توان مورد نیاز جهت مدیریت بازار ارز را ندارد و مورد نیاز است مجلس ورود کند و به مدیر جمهور تذکر دهد.

وی با تاکید بر اینکه بازار ارز قابل مدیریت هست، گفت: ما معتقدیم اعدادی که در بازار ارز معامله می شود عدد واقعی نیست. امروز حبابی ایجاد شده است و تقاضای روانی در کشور را به دنبال داشته است لذا از شما (رئیس مجلس) می خواهیم به این عنوان ورود کنید و اگر صلاح می دانید راهکارهای عملیاتی وجود دارد که در جلسه کمیسیون اقتصادی آن را بررسی کردیم.

رئیس مجلس در پاسخ به تذکری راجع به اوضاع بازار ارز از کمیسیون اقتصادی خواست نوسانات فعلی بازار ارز را مورد پیگیری قرار دهد و پیشنهادات خودرا در این زمینه ارائه

به گزارش ایسنا، علی لاریجانی مدیر مجلس در پاسخ به این تذکر یادآور شد: اصل عنوان مهم هست. در بحث قیمت ارز بانک مرکزی باید توضیحات کافی داشته باشد و راهکاری جهت آن ارائه کند.

وی یادآور شد: کمیسیون اقتصادی هم عنوان را پیگیری کند و جلساتی بگذارد و پیشنهاداتی ارائه کند. من هم پیگیر این عنوان خواهم بود.

واژه های کلیدی: بازار | مدیریت | اقتصادی | کمیسیون | لاریجانی | علی لاریجانی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs