کامل Cherubin سینما نمایش کارگردانی سرمایه گذاری

کامل Cherubin: سینما نمایش کارگردانی سرمایه گذاری فیلم موج کوتاه سریال نمایش خانگی محمود فلاح

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی به مردم بگویید آیا با لابی مانع تحقیق و تفحص مجلس از املاک نجومی شدید؟ / مجید انصاری

مجید انصاری با بیان اینکه روحانی در دوره ریاست جمهوری‌اش در یک کارزار نابرابر رسانه‌ای مشغول کار بوده و انواع و اقسام تخریب‌ها علیه او انجام شده است هست، گفت: ا

به مردم بگویید آیا با لابی مانع تحقیق و تفحص مجلس از املاک نجومی شدید؟ / مجید انصاری

مجید انصاری: به مردم بگویید آیا با لابی مانع تحقیق و تفحص مجلس از املاک نجومی شدید؟

عبارات مهم : ایران

مجید انصاری با بیان اینکه روحانی در دوره ریاست جمهوری اش در یک کارزار نابرابر رسانه ای مشغول کار بوده و انواع و اقسام تخریب ها علیه او انجام شده است هست، گفت: انتخابات دوازدهم فراتر از تاثیرهای چهار سال آینده است و شرایطی را رقم می زند که راه و مسیر ده ها سال کشور را مشخص می کند.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین «مجید انصاری» در جمع هواداران حسن روحانی در حسینیه حائری شهر ایلام اظهار کرد: کشور عزیزمان ایران در پیچ مهمی از تاریخ قرار گرفته و انتخابات پیش رو مسیر ده ها سال آینده کشور را ترسیم می کند.

به مردم بگویید آیا با لابی مانع تحقیق و تفحص مجلس از املاک نجومی شدید؟ / مجید انصاری

وی گفت: این روزها لیلةالقدر زندگی ماست و قرار است ما با گزینش خود نه فقط آینده چهار سال آینده بلکه دوره های دیگر را رقم بزنیم. امام راحل تصویری از نظام سیاسی اسلام ارایه کردند که در قانون اساسی جمهوری اسلامی به نام جمهوری اسلامی یعنی نظامی که جمهور در آن همه کاره هست، مطرح شده است است.

انصاری با اشاره به اینکه نظام اسلامی بدون مردم و جمهوریت نظام اسلامی نیست، اضافه کرد: ما می خواهیم راه نیمه تمام رفته را به گونه ای ادامه و تحکیم بخشیم که ریل های نرم افزاری و سخت افزاری توسعه ای آن جهت ۱۰، ۲۰ و ۱۰۰ سال آینده ایجاد شود.

مجید انصاری با بیان اینکه روحانی در دوره ریاست جمهوری‌اش در یک کارزار نابرابر رسانه‌ای مشغول کار بوده و انواع و اقسام تخریب‌ها علیه او انجام شده است هست، گفت: ا

عضو مجمع روحانیون مبارز گفت: انتخابات دوازدهم فراتر از تاثیرهای ۴ سال آینده است و شرایطی را رقم می زند که راه و مسیر ده ها سال کشور را مشخص می کند. ملاک ولایتمداری این است که در مسیر رفاه مردم حرکت و عمل کنید، مردم اگر خواستید مدعیان ولایتمداری را بشناسید ببینید کدام یک در خط انبیاء که همان دغدغه مردم داری و برطرف پرسشها جامعه هست، حرکت می کنند .

وی با بیان اینکه انقلابی واقعی کسی است که انقلابی گری را در درک و فهم و شعور درست می داند و دولتی انقلابی است که به مردم خود احترام می گذارد، گفت: انقلابی مومن هر لحظه زیرک و باهوش هست، انقلابی مومن دو بار از یک سوراخ گزیده نمی شود.

انصاری گفت: صددرصد حقوق های نجومی که رقم آنها ۲۴ میلیارد تومان بود به خزانه بازگشت، به مردم بگوبید آیا با لابی مانع تحقیق و تفحص مجلس از املاک نجومی شدید؟ حتی جلوی تحقیق و تفحص شورای شهر را نیز گرفتید، اظهار کرد: دکتر روحانی در جمع کارگران معدن حاضر می شود و می گوید بگذارید کارگران هر چه فریاد دارند بر سر مدیر جمهوری خود بریزند.

به مردم بگویید آیا با لابی مانع تحقیق و تفحص مجلس از املاک نجومی شدید؟ / مجید انصاری

این فعال سیاسی ادامه داد: آقای روحانی در شرایطی دولت را تحویل گرفت که کشور لب پرتگاه بود، اقتصاد ملی در آستانه ورشکستگی قرار داشت و روابط خارجی بدترین اوضاع خود را تجربه می کرد، تحریم ها نیز ترساندن بود که روی تهدیدهای دیگر انباشته شد. در این مدت فعالیت دولت یازدهم لحظه ای نبوده که شخص روحانی و دیگر اعضای دولت از سوی رسانه های رقیب از خبرگزاری ها، سایت ها، بولتن ها و تریبون ها نه مورد نقد بلکه تخریب قرار نگرفته باشند.

انصاری با اشاره به اینکه در این مدت روحانی در یک کارزار نابرابر رسانه ای مشغول کار بوده و انواع و اقسام تخریب ها علیه او انجام شده است هست، گفت: مردم در سال ۹۲ گزینش کردند که با عقل و تدبیر و دانش کشور اداره شود و دولت نیز با برنامه ریزی کارشناسی و عقلایی مسیر توسعه و اولویت های کشور را تعیین کرد که در این مدت حرکت های موفقی انجام شده است که بعضی از آنها محقق شده است و بقیه نیز با همراهی مردم به بار خواهد نشست .

مجید انصاری با بیان اینکه روحانی در دوره ریاست جمهوری‌اش در یک کارزار نابرابر رسانه‌ای مشغول کار بوده و انواع و اقسام تخریب‌ها علیه او انجام شده است هست، گفت: ا

عضو مجمع روحانیون مبارز با بیان اینکه برجام از دید من یک افتخار تاریخی جهت ملت کشور عزیزمان ایران است که به مراتب بزرگ تر از ملی شدن صنعت نفت هست، اظهار کرد: در ملی شدن صنعت نفت ما فقط با انگلیس رو به رو بودیم ولی در برجام این کل دنیا بود که برابر ما قرار گرفته بود، آنجا ترساندن نظامی و تحریم نبود ولی در برجام اینها وجود داشت .

انصاری با بیان اینکه دولت با هنر دیپلماسی و پشتکار و تلاش خستگی ناپذیر آقای ظریف و تیم او موفق شد این سنگ بزرگ را جلوی پای ملت کشور عزیزمان ایران بردارد، عنوان کرد: امروز بعد از برجام ما نه تنها مسایل را حل کردیم بلکه به طور مستقیم هواپیما از شرکت بوئینگ و ایرباس می خریم، ما یک دلار بابت خرید هواپیما ندادیم و این معامله در اقتصاد یک شاهکار است .

به مردم بگویید آیا با لابی مانع تحقیق و تفحص مجلس از املاک نجومی شدید؟ / مجید انصاری

وی یادآور شد: ما توانستیم در توافق با شرکت های هواپیما سازی دنیا حتی بدون تضمین دولت و بانک مرکزی به صورت اجاره به شرط تملیک از محل فروش بلیت هواپیما بخریم، بعد از ۱۵ سال این سرمایه گذاری مستهلک می شود و هواپیماها طبق قرار داد به مالکیت جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در می آیند .

این فعال سیاسی اصلاح طلب تصریح کرد: این دولت که به میدان آمد جهت نجات اقتصاد کشور کارهای بزرگی انجام داده هست، تورم وحشتناک را مهار کرد، رکود را از منفی هشت درصد به مثبت هشت درصد رساند، امروز چهار میلیون بشکه نفت در کشور تولید می شود که ۲.۵ میلیون بشکه از آن صادر می شود .

انصاری با بیان اینکه چه اشکالی دارد این دوستان ما هفته آینده در مناظره نهایی فیش حقوقی فروردین ماه خود را ارایه کنند و مدیر جمهوری هم ارائه دهد، اظهار کرد: وعده هایی داده می شود که به هیچ وجه با امکانات بالفعل و بالقوه آینده کشور سازگار نیست، براق بگویید، می گوید ما داریم اگر دارید، کجاست؟ مردم کشور عزیزمان ایران باید توجه کنند که این شعارها هشت سال پیش شدیدتر زده شد و ما نتیجه های آن را دیدیم، مومن از یک سوراخ دو بار گزیده نمی شود.

واژه های کلیدی: ایران | اسلامی | انقلابی | سال آینده | حسن روحانی | دکتر روحانی | ریاست جمهوری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs