کامل Cherubin سینما نمایش کارگردانی سرمایه گذاری

کامل Cherubin: سینما نمایش کارگردانی سرمایه گذاری فیلم موج کوتاه سریال نمایش خانگی محمود فلاح

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ۸ بازی تدارکاتی خواهیم داشت/ ساختار حضور بانوان در ورزشگاه‌ را نداریم ، تاج

رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید که در جلسه با کی‌روش برنامه‌های آماده‌سازی تیم ملی مرور شده است هست. او هم‌چنین با اشاره به حاشیه‌های بازی تیم ملی با سوریه تاکید د

۸ بازی تدارکاتی خواهیم داشت/ ساختار حضور بانوان در ورزشگاه‌ را نداریم ، تاج

تاج: ۸ بازی تدارکاتی خواهیم داشت/ ساختار حضور بانوان در ورزشگاه را نداریم

عبارات مهم : روسیه

رییس فدراسیون فوتبال می گوید که در جلسه با کی روش برنامه های آماده سازی تیم ملی مرور شده است هست. او هم چنین با اشاره به حاشیه های بازی تیم ملی با سوریه تاکید دارد که اکنون آمادگی ساختاری و فیزیکی جهت حضور بانوان در ورزشگاه ها فراهم نیست.

به گزارش ایسنا، مهدی تاج بعد از جلسه با کارلوس کی روش در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جلسه خوبی را امروز (چهارشنبه) با آقای کی روش برگزار کردیم و یک بار دیگر برنامه های آماده سازی تیم ملی را مرور کردیم. قرار است ان شاءالله در هفتم مهرماه پیش از دیدار برابر روسیه، با تیم ملی فوتبال توگو دیداری دوستانه داشته باشیم.

۸ بازی تدارکاتی خواهیم داشت/ ساختار حضور بانوان در ورزشگاه‌ را نداریم ، تاج

وی ادامه داد: با در نظرگرفتن این که بعضی از تیم های ملی در گیر و دار مقدماتی جام جهانی هستند نتوانستیم با هر تیمی مذاکره کنیم.

رییس فدراسیون فوتبال ادامه داد: به این علت با توگو بازی می کنیم که ممکن است یک کشور آفریقایی با کشور عزیزمان ایران در جام جهانی هم گروه شود. ما یک بازی با توگو و یک بازی با روسیه در روسیه انجام می دهیم. برنامه ما این است که هشت بازی تدارکاتی داشته باشیم که دو تا از آن ها قطعی شده است هست. ما با کی روش صحبت کردیم که برنامه اش را مکتوب بدهد تا به دنبال نقدینگی مورد نیاز جهت برنامه های او برویم.

رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید که در جلسه با کی‌روش برنامه‌های آماده‌سازی تیم ملی مرور شده است هست. او هم‌چنین با اشاره به حاشیه‌های بازی تیم ملی با سوریه تاکید د

تاج در پاسخ به این پرسش که آیا تیم ملی کشور عزیزمان ایران با سوئد هم بازی دوستانه برگزار می کند گفت: اگر بخواهم برنامه منظم و مکتوب مان را بگویم دو بازی با روسیه و توگو قطعی هست. همچنین این که به روسیه می رویم اتفاق خوبی است چون احتمال دارد یک کشور آفریقایی هم گروه ما شود و همچنین روسیه هم از کشورهای حاضر در جام جهانی است و احتمال هم گروهی با این تیم هم وجود دارد. این دو بازی تدارکاتی که قطعی شده است اند مناسب هستند. همچنین ما نمی توانیم طبق قوانین فیفا در دو قاره متفاوت بازی کنیم.

رییس فدراسیون فوتبال راجع به برنامه های این فدراسیون جهت افزایش تیم ملی از گروهش در جام جهانی روسیه تصریح کرد: جهت این اتفاق چند فاکتور اهمیت دارد. کی روش برنامه ای استثنایی که جهت این افزایش به ما داده و ما سه ساعت با هم راجع به آن صحبت کردیم و به دنبال این هستیم که آن را اجرایی کنیم. در این جلسه هر دوی ما راجع به اتفاقات دو هفته اخیر ناراحت بودیم و به این نتیجه رسیدیم هر دو طرف از این اتفاقات ضرر می کنیم. در حال حاضر چون برنامه مکتوب داریم می توانیم مکتوب تصمیم بگیریم.

او در ادامه راجع به اوضاع پاداش ملی پوشان اظهار کرد: پاداش ها طبق آیین نامه پرداخت می شود. می گویند فشار وارده بر فدراسیون باعث پرداخت پاداش ها شده است ولی این طور نیست. ما طبق آیین نامه تعیین شده است پاداش ها را پرداخت می کنیم. تلاش مان این است که قبل از نخستین بازی مان وظیفه پاداش افزایش و سه موفقیت اخیر ملی پوشان مشخص شود.

۸ بازی تدارکاتی خواهیم داشت/ ساختار حضور بانوان در ورزشگاه‌ را نداریم ، تاج

تاج در ادامه راجع به این که عنوان شده است در دیدار کشور عزیزمان ایران برابر سوریه تبانی انجام شده است است گفت: من اصلا این عنوان ها را قبول ندارم. کسانی که این مساله را مطرح می کنند بهتر است بدانند ما در چند سال گذشته برابر سوریه در ورزشگاه آزادی چه نتایجی کسب کرده ایم. هنگامی که دو بار توپ به دیرک دروازه می خورد خودش نشان دهنده این است که این پرسشها هیچ کدام درست نیست. بازیکنان ما هم جوان بودند و می درخواست کردند ابتدا گل نخورند که همین بی تجربگی باعث شد بعد از دریافت گل اول کمی شرایط تیم عوض کردن کند ولی همین که توانستیم بدون شکست، دور مقدماتی جام جهانی را آخر ببریم بسیار خوب بود. البته این تساوی جهت ما مورد نیاز بود آیا که غرور کاذب را که در بعضی ایجاد شده است بود از بین برد. البته من از کسب نتیجه مساوی خوشحال نیستم ولی می بینم توقعات را باید به اندازه ای که هستیم بیاوریم. ما از امروز دیگر باید با تیم های قدرتمند بازی کنیم.

او راجع به این که سوری ها از مهمان نوازی کشور عزیزمان ایران هم گلایه مند بودند گفت: اگر علیه مهمان نوازی ما صحبتی مطرح شده است باشد، درست نیست.

رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید که در جلسه با کی‌روش برنامه‌های آماده‌سازی تیم ملی مرور شده است هست. او هم‌چنین با اشاره به حاشیه‌های بازی تیم ملی با سوریه تاکید د

رییس فدراسیون فوتبال در بخش دیگری از صحبت هایش با اشاره به برگزاری مراسم خوش حالی افزایش در ورزشگاه آزادی گفت: ما جهت برگزاری این مراسم خوش حالی برنامه ریزی هایی از قبل انجام داده بودیم. حتی برنامه های قبل از بازی هم به طور کامل اجرا شد ولی جهت بعد از بازی ناظر بازی اعلام کرد که اجازه نمی دهد نورافشانی انجام شود لیکن ما در دیدار برابر کره یک بار سقف اخطار را دریافت کرده بودیم، در این بازی ریسک نکردیم تا مجددا با جریمه یا محرومیت مواجه نشویم. به همین خاطر نورافشانی را انجام ندادیم. البته ناظر فیفا اعلام کرده بود در صورتی اجازه می دهد این کار انجام شود که اتوبوس تیم ملی سوریه از ورزشگاه خارج شود. کی روش هم حتی جهت برگزاری مراسم ۱۰ دقیقه بازیکنانش را در میانه زمین نگه داشت و حتی یک دور افتخار هم با آن ها زد ولی به هر حال این مساله انجام نشد.

تاج راجع به پاداش ۲.۵ میلیاردی وزارت ورزش و جوانان هم گفت: این مبلغ به عنوان پاداش افزایش پرداخت شده است و ما هم این پول را در همان جایی که اعلام شده است هزینه و بر اساس آیین نامه ها واکنش‌ها می کنیم. اگر خاطرتان باشد دوره قبل هم که به جام جهانی رفتیم دولت پاداشی را به عنوان پاداش افزایش پرداخت کرد که این بار هم از طریق وزارت ورزش انجام شده است است.

۸ بازی تدارکاتی خواهیم داشت/ ساختار حضور بانوان در ورزشگاه‌ را نداریم ، تاج

تاج راجع به سفر رییس فدراسیون فوتبال آلمان به کشور عزیزمان ایران هم گفت: با نامه نگاری هایی که انجام شده است قرار است رییس فدراسیون آلمان به کشور عزیزمان ایران بیاید تا قراردادهای خواهرخواندگی در همه رده های سنی به امضا برسد.

رییس فدراسیون فوتبال راجع به اشتباه در بلیت فروشی و فروش بلیت به بانوان اظهار کرد: ما که در ورزشگاه حاضر می شویم در جریان واقعیت های موجود درون ورزشگاه هستیم. در حال حاضر از لحاظ ساختاری و فیزیکی آمادگی ورود بانوان را نداریم. باید گیت های ورودی جداگانه داشته باشیم که این اتفاق نیفتاده هست. با آن اشتباهی هم که در سیستم بلیت فروشی رخ داد تنها ۱۱ نفر از بانوان بلیت خریدند که با تذکر ما آن بلیت ها ملغی شد.

او افزود: بحث دوم رایگان کردن حضور تماشاگران در ورزشگاه بود که این تصمیم از سوی فدراسیون گرفته نشد. اگر این تصمیم از سوی فدراسیون بود در سایت ما اعلام می شد. اسپانسر این کار را کرد و با خرید بلیت های باقی مانده، بازی رایگان شد. البته تعداد بلیت خوبی هم فروخته شد که نزدیک به ۳۳ هزار بلیت بود.

تاج راجع به حضور بانوان سوری در ورزشگاه آزادی تصریح کرد: از بانوان ایرانی هم حضور داشتند. دو سه بانوی ایرانی در VIP حضور داشتند که یکی از آن ها نایب رییس خودم بود. زمانی که سوری ها به ورزشگاه آمدند، ما آن ها را طبق قوانین بین المللی به ورزشگاه راه دادیم و مشکلی هم پیش نیامد.

رییس فدراسیون فوتبال در آخر در پاسخ به این پرسش که آیا هنگامی که حضور بانوان سوری باعث ایجاد مسئله نشد، به بانوان ایرانی هم اجازه حضور در ورزشگاه ندادید؟ گفت: این مساله ای است که باید بررسی شود.

واژه های کلیدی: روسیه | برنامه | فوتبال | ورزشگاه | جام جهانی | برنامه ریزی | بانوان ایرانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs