کامل Cherubin سینما نمایش کارگردانی سرمایه گذاری

کامل Cherubin: سینما نمایش کارگردانی سرمایه گذاری فیلم موج کوتاه سریال نمایش خانگی محمود فلاح

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پرسپولیس نمی‌تواند بازیکن خارجی بگیرد / مدیر شرکت لیگ

حیدر بهاروند در حاشیه یادواره شهدای شلمچه در پاسخ به سوالی گفت: باشگاه‌هایی که در فیفا پرونده دارند از جذب بازیکن خارجی محروم هستند.

پرسپولیس نمی‌تواند بازیکن خارجی بگیرد / مدیر شرکت لیگ

مدیر شرکت لیگ: پرسپولیس نمی تواند بازیکن خارجی بگیرد

عبارات مهم : خارجی

حیدر بهاروند در حاشیه یادواره شهدای شلمچه در پاسخ به سوالی گفت: کلوب هایی که در فیفا پرونده دارند از جذب بازیکن خارجی محروم هستند.

به گزارش خبرآنلاین؛ مدیر شرکت لیگ فدراسیون فوتبال در پاسخ به این پرسش که آیا کلوب های بدهکار می توانند بازیکنان خارجی جذب کنند، گفت: یک مصوبه به ما ابلاغ شده است راجع به این که در هر شرایطی اگر باشگاهی پرونده انضباطی داشته باشد و رای صادر شده است باشد اجازه نمی دهیم بازیکنان خارجی بگیرند. البته اگر فدراسیون مصوبه ای دیگر به ما بدهد آن را اجرایی می کنیم.

پرسپولیس نمی‌تواند بازیکن خارجی بگیرد / مدیر شرکت لیگ

یک مصوبه به ما داده و باید آن را اجرایی کنیم. قبل از نقل وانتقالات لیست ها را به ما می دهند و براساس آن لیست ها به کلوب های بدهکار اجازه نمی دهیم بازیکن خارجی بگیرند مگر این که مصوبه لغو شود. اسم یک سری کلوب ها به ما ابلاغ شده است ولی خودشان هم می دانند چه کلوب هایی هستند. ما اسم تیم ها را نمی آوریم شاید آنها بخواهند طی این مدت با بدهکاران خود تسویه حساب کنند، ولی اگر تیمی مشکلاتش را حل نکند قطعا نمی تواند بازیکن خارجی بگیرد.

بهاروند در پاسخ به این پرسش که آیا پرسپولیس جزو همین لیستی است که نمی تواند بازیکن خارجی بگیرد، گفت: تعدادی از تیم ها هستند که پرسپولیس هم یکی از آنهاست. اگر پرونده هایشان را حل کنند می توانند بازیکن بگیرند و اگر این اتفاق نیفتد و مشکلاتشان را حل نکنند، نمی توانند بازیکن خارجی بگیرند. این را هم باید بگویم هر کلوب داخلی قرارداد داخلی ببندند و در شرکت لیگ ثبت نکند قراردادش اعتبار ندارد.

حیدر بهاروند در حاشیه یادواره شهدای شلمچه در پاسخ به سوالی گفت: باشگاه‌هایی که در فیفا پرونده دارند از جذب بازیکن خارجی محروم هستند.

این در حالی است که پرسپولیسی ها روز گذشته با گادوین منشا مهاجم تیم پیکان جهت فصل بعد توافق کرده اند.

واژه های کلیدی: خارجی | پرونده | بازیکن | بازیکنان | پرسپولیس | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs