کامل Cherubin سینما نمایش کارگردانی سرمایه گذاری

کامل Cherubin: سینما نمایش کارگردانی سرمایه گذاری فیلم موج کوتاه سریال نمایش خانگی محمود فلاح

وزیر خارجه آمریکا با رهبر کره‌شمالی دیدار می‌کند

به گزارش مهر به نقل از بی بی سی، مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا در حالی امروز سفر خود به کره شمالی را شروع می کند که قرار است فردا جمعه جهت ملاقات با ..

ادامه مطلب

سعد الحریری انصراف از استعفایش را رسماً اعلام کرد

نخست‌وزیر لبنان در جلسه امروز هیأت دولت، تصمیم خود جهت انصراف از استعفا را رسماً اعلام کرد.  سعد الحریری انصراف از استعفایش را رسماً اعلام کرد..

ادامه مطلب

آزمایش‌های موشکی کره‌شمالی تهدیدی حتمی هستند / ژاپن

پارلمان ژاپن امروز (دوشنبه) اعلام کرد که آزمایش‌های موشکی کره شمالی یک ترساندن حتمی علیه ژاپن هستند.  ژاپن: آزمایش های موشکی کره شمالی ..

ادامه مطلب

البغدادی زنده است

فرمانده ائتلاف بین‌المللی جهت مبارزه با داعش اعلام کرد، به احتمال زیاد رهبر این گروه تروریستی زنده است و در منطقه «وادی فرات» به‌سر می‌برد. الب..

ادامه مطلب

رهگیری هواپیمای روسی به وسیله ناتو

به گزارش مهر به نقل از رویترز، شرکت پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) امروز سه شنبه با صدور بیانیه ای از رهگیری ۳ هواپیمای روسیه به وسیله جنگنده های اسپانیائ..

ادامه مطلب

عکس ، مسافر ناشناس اتومبیل ولادیمیر پوتین چه کسی بود؟

مسافر ناشناس اتومبیل ولادیمیر پوتین سر‌و‌صدای زیادی در دنیای مجازی به پا کرده است.  مسافر ناشناس اتومبیل ولادیمیر پوتین چه کسی بود؟/عکس عب..

ادامه مطلب

از اینجرلیک در عملیات ضد داعش در رقه استفاده می‌شود / پنتاگون

یک سخنگوی پنتاگون گفت: پایگاه هوایی اینجرلیک در جنوب ترکیه جهت حمایت از تحرکات اخیر نیروهای تحت حمایت آمریکا جهت آزادسازی رقه سوریه مورد استفاده قرار د..

ادامه مطلب

اساس همکاری روسیه و آمریکا تخریب شده است است / پوتین

رئیس جمهور روسیه گفت در چند سال گذشته اساس همکاری آمریکا و روسیه که طی دهه های گذشته شکل گرفته بود، تخریب شده است است. پوتین: اساس همکاری رو..

ادامه مطلب

ناتو رسما به ائتلاف ضدداعش می‌پیوندد

اعضای ائتلاف نظامی ناتو توافق کردند تا به صورت رسمی به ائتلاف بین‌المللی علیه گروه تروریستی داعش بپیوندند؛ توافقی که فرانسه و آلمان آن را چراغ سبزی کام..

ادامه مطلب

کابوس تازه اروپا! ، فیسبوک داعش&quot، &quot

رئیس اداره پلیس اتحادیه اروپا (یوروپل) از ساخت رسانه اجتماعی خاص گروه داعش به وسیله اعضای این گروه خبر داد.  "فیسبوک داعش" ..

ادامه مطلب